«ФАВОРИТ» –завжди поруч!  

 +38(063)-014-06-14
 +38(097)-015-45-03
 +38(050)-210-24-49

E-mail:favoritclub2505@gmail.com

 

19.07.2019 року

ПРЕС-РЕЛІЗ
Dog Show «Сузір'я псів-2019» (МАС-САСІВ), присвячену пам`яті видатного українського кінолога Фелікса Йосиповича Поліщука. Київ. 31.08.2019.

Довідка 

ПОЛІЩУК Фелікс Йосипович народився 13 лютого 1932 року. Кінологією займався з 1948 року. Інструктор-кінолог Центрального комітету Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Згодом - провідний фахівець-кінолог ТСОУ.

Старший викладач кафедри генетики і біотехнологій Національного аграрного Університету (тепер – Національного університету біоресурсів і природокористування України).

Співавтор 8 учбових програм, 8 методичних розробок з вивчення кінології та 7 книг з кінологічної тематики, в т.ч. 5 підручників для ВУЗів:

Вітчизняні матеріали з дресирування собак КГКСС. Поліщук Ф.Й.

Одорологія. Поліщук Ф.Й., Трофименко О.Л., Туринський В.М.

Основи кінології. Частина 1. Зоотехнічний аспект. Поліщук Ф.Й., Трофименко О.Л.

Основи кінології. Частина 2. Етологічний аспект. Поліщук Ф.Й., Трофименко О.Л.

Основи кінології. Частина 3. Теоретичний і практичний аспекти дресирування собак. Поліщук Ф.Й., Трофименко О.Л.

Кінологія. Поліщук Ф.Й., Трофименко О.Л.

Ботехнія собаки. Поліщук Ф.Й., Трофименко О.Л., Лєщинський П.П.

Організатор вивчення фахової кінології у Національному аграрному університеті в місті Київ. Помер у 2013 році в Києві.

Громадська організація – Кінологічне об’єднання «ФАВОРИТ»  разом із Громадською спілкою  «Міжнародна Асоціація Собаківників» (МАС), під патронатом Печерської РДА міста Києва, за підтримкою міжнародного часопису для собакарів – фахівців та аматорів «Твоє собаче діло» та програми ТБ «Планета собак» від імені багаточисельної громади людей, які разом із Джошем Біллінгсом вважають, що «Собака – це єдине створіння в світі, яке любить вас більше, ніж себе» (Josh Billings), спільно організовують унікальний для України соціально-благодійний проект – Dog Show «Сузір'я псів-2019» (МАС-САСІВ), присвячений пам`яті видатних українських кінологів, цьогоріч – пам’яті Фелікса Йосиповича Поліщука. 
Цей проект, як і  міжнародний соціально-благодійний європейського типу проект МАС Brand Dog Show «Take А Look At The World Through The Eyes Of A Dog» («Поглянемо на світ очима собаки»), що вже стартував минулого року 17 березня у місті Львів, представляє серію заходів, в яких люди мають порозумітися з тими, кого колись приручили, не обов'язково поділяючи їх за породними ознаками, статусами чи рейтингами популярності, а як із СОБАКОЮ, ЯКИЙ ВІН Є!
Цей захід має на меті не тільки показати все розмаїття собачого світу на прикладі звичайного дог-шоу, а й привернути увагу до проблем безпритульних тварин у місті, вказати на конкретні шляхи їх вирішення! 
Гасла «Міжнародної Асоціації Собаківників» – «Милосердя. Адекватність. Спасіння», та Кінологічного об’єднання «ФАВОРИТ» – «Завждт поруч!» не тільки зробили клуби контракт-партнерами, а й підштовхнули до створення цього спільного проекту заради тих людей, що внесли неабиякий внесок в історичну спадщину української кінології!


«Сузір’я псів» (англ. «The constellation of dogs»)

Це шоу є відкритим заходом для собак всіх порід, які визнані МАС та контракт-партнерами МАС, відомими в світі міжнародними кінологічними клубами. 
Участь собак з купованими вухами та/або хвостами ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ.
Собаки, що беруть участь у виставці, розподіляються по породах, статі і класах: ветерани, цуценята, юніори, декілька класів дорослих собак, в т.ч. собаки, що мають сертифікати з робочих випробувань різних видів. 
Спершу собаки порівнюються в своєму класі. З переможців всіх класів вибираються кращий пес і краща сука, ці два собаки порівнюються на титул «Кращий представник породи» (англ. Best of Breed, BoВ) і «Кращий собака протилежної статі» (англ. Best of Opposite Sex, BOS).

Породи розділені на групи відповідно до класифікації МАС:

Група І. Вівчарки або пастухи та охоронні собаки або вовкодави (англ. Group I. Shepherds or herders and guard dogs or wolfhounds) 
Група ІІ. Службові та користувальні собаки (англ. Group II. Working and Utility dogs)
Група ІІІ. Тер’єри (англ. Group III. Terrier dogs)
Група ІV. Підрушничні мисливськи собаки та ретривери (англ. Group IV. Gundogs and Retrievers) 
Група V. Гончаки і хорти (англ. Group V. Beagles and hounds)
Група VІ. Собаки-компаньони понад 35 см (англ. Group VI. Companion dogs over 35 cm)
Група VIІ. Кімнатно-декоративні собаки до 35 см (англ. Group VII. Toy dogs up to 35 cm)

Собаки, що виграли титул «Кращий собака породи» (англ. Best of Breed, BOB) кожної із порід змагаються з іншими переможцями в своїй групі (обираються чотири кращих в групі). Сім собак, що завоювали титул «Кращого собаки в групі» (англ. Best in Group, BIG), виходять на головний конкурс виставки — «Кращий собака виставки» (англ. Best in Show, BIS).
Найвищий титул «Сузір’я псів» — «Best in Show» — присвоюється кращому собаці виставки. 
Після кращого собаки виставки суддя обирає і резервного переможця, всі решта учасників «Best in Show» по місцях можуть не кваліфікуватися. 
Церемонія вибору і нагородження кращого собаки виставки — кульмінація «Сузір’я псів»  — проводиться на головному ринзі. Ця барвиста церемонія передує виступами запрошених артистів, дресирувальників зі своїми підопічними і транслюватиметься по інтернету та ТБ.

Переможець і резервний переможець виставки і кожної з груп стають володарями кубків. 
Головний кубок «Кращого собаки виставки» з вигравійованим ім'ям переможця постійно знаходиться у штаб-квартирі  Кінологічного об’єднання «ФАВОРИТ»  або МАС, тому для самого переможця виготовляють точну копію цього кубку. 

Виставка собак всіх порід «Сузір’я псів-2019» МАС-САСІВ відбудеться 31 серпня 2019 року на стадіоні Київського військового ліцею імені Івана Богуна, розташованого за адресою:  м. Київ, бул. Лесі Українки, 25, де для проведення Dog Show буде встановлений Мейн-ринг. 
Протягом дня буде все: і урочисті промови представників міської адміністрації та інших запрошених почесних гостей, і підняття прапору, і неймовірні сюрпризи та несподіванки, які здивують багатьох досвічених та бувалих, та, звісно, фантастичне собаче шоу!

Відвідувачі побачать сузір’я псів породних собак, на якому за звання і титули боротимуться: аффенпінчери, бордер коллі, шелті, бордоські доги, італійські кане корсо, йоркширські тер'єри, кавказькі вівчарки, аляскінські маламути, самоєдськие собаки, середньоазіатські вівчарки, північно-кавказькі вовкодави, сибірські хаски, мопси, папільйони та інші породи собак.

Оцінювати тварин будуть судді міжнародного рівня, ліцезовані у США, Болгарії та Україні.

У рингу відбудеться також і шоу метисів та безпородних собак, яке заснувало МАС, що отримало назву «Barbos-Show МАС go on» («Барбос-шоу МАС продовжується»), де буде також визначено своїх переможців у різних номінаціях.
Також постійно проходитимуть видовищні змагання з кінологічних видів спорту, в т.ч. з монд’йорінгу (англ. mondioring), вейтпулінгу (англ. weight pulling) та змагань сучасного «Крафту» (англ. «Crufts»): аджиліті (англ. agility), рухи під музику (англ. heelwork to music) або танці з собакою у довільному стилі (англ. freestyle), обідієнс (англ. obedience), флайбол (англ. flyball), канікрос (англ. canicross) та інші.

На Dog Show представлятимуть претендентів на перемогу у національного конкурсі «Собаки-герої», підсумки якого будуть підведені в кінці року. 
Переможець конкурсу обиратиметься серед українських собак, що рятують життя людей: собак-поводирів, помічників інвалідів, спеціально відібраних і навчених собак для лікування та реабілітації людини (каністерапії), компаньйонів.

На конкурс номінуються також і собаки-рятувальники, хвостаті службовці Збройних сил України, що спеціалізуються на розшуку мін, собаки-митники, що допомагають у виявленні вибухівки і наркотиків тощо.
Переможця визначатиме вільне голосування: про собак-номінантів знімають і розміщують в Інтернеті відеоролики, публіка має можливість голосувати за претендентів в Інтернеті і по телефону. Переможеці конкурсу отримують від спонсорів значну грошову допомогу.

«Відкрийте для себе собаку» (англ. Discover the dog) — саме так ми назвали широкий комплекс виставкових заходів, покликаних популяризувати собаківництво і формувати психологію «відповідального власника». Для відвідувачів виставки організовують стенди, де можна поспілкуватися з собаками різних порід і їх заводчиками, побачити показові виступи та послухати лекції відомого тренера-зоопсихолога, в т.ч. про «контакт із собакою», отримати консультації з вибору породи, харчування та догляду за цуценям. 
На виділених майданчиках одна за одною проходитимуть демонстрації ігор, спортивних занять, дресирування. Наприклад, кожен зможе випробувати свого улюбленця у вейтпулінгу – одного із найцікавіших видів важкої атлетики для чотирилапих «богатирів». Проводитимуться змагання за системою «Адекватний міський собака» зі своїми нагородними сертифікатами. Бажаючі зможуть відвідати майстер-класи з хендлінгу та грумінгу. 
Також можна буде придбати готові корми, засоби гігієни, одяг, аксесуари і спеціалізовану літературу. 
Dog Show «Сузір’я псів» стане майданчиком для відпочинку всією сім'єю. Маленькі відвідувачі проведуть незабутні години на дитячому ігровому майданчику, приймуть участь у конкурсі «Намалюй собі друга», зіграють в розвиваючі настільні ігри та дізнаються багато цікавого про «братів наших менших».

Слід вказати, що Оргкомітет реєструє не лише чистопородних собак, але й метисів всіх порід. Саме тому на Dog Show будуть організовані окремі змагання для собак змішаного походження (англ. almost breed dog та half-breed dog).

Метиси змагатимуться з аджиліті, обідієнс та фрістайлу. Для них також проводитимуть і неформальне змагання з вибору кращого собаки, жартівливо названого МАС «Barbos-Show МАС go on» («Барбос-шоу МАС продовжується»). 

Оргкомітет прийняв рішення, що у зв'язку із тим, що захід є соціальним благодійним проектом, який в цьому році присвячений пам`яті видатного українського кінолога Фелікса Йосиповича Поліщука, благодійний внесок за участь у Dog Show «Сузір’я псів» складатиме 300 грн.

Колективна заявка від клубів, контакт-партнерів  МАС – 200 грн за кожного пса.

Ми впевнені, що соціально-благодійний проект Dog Show «Сузір’я псів» стане свого роду історичним реєстратором видатних кінологів національного собаківництва. Вочевидь, з часом це Dog Show висвітлить всі ролі, які собаки відіграють в житті людей, стане одним з найбільших і найпомітніших явищ в кінології України за останні роки та відкриє нову сторінку у розумінні важливості собаки, як такої, що допомагає людині попри все залишатися Людиною гідною, а для професійних заводчиків та собакарів-аматорів славетного міста Київ надасть можливість отримати незабутнє свято і новий дивовижний вид сімейного відпочинку європейського типу!

Спонсорами та меценатами Dog Show «Сузір’я псів-2019» будуть відомі брендові компанії з реалізації готових кормів, приватні фірми та особи.
Партнери Dog Show:

– Громадська спілка «Міжнародна Асоціація Собаківників» (Київ)
– Громадська організація Кінологічне об’єднання «ФАВОРИТ» (Київ) 

– Міжнародна громадська організація «Євразійська Спілка Власників Вовкодавів» (Київ)

– Kyiv Cynology Development Club – представник американського United Kennel Club в Україні (Київ)

– Всеукраїнська громадська спілка «Кінологічна спілка України» (Київ)

– Львівська Обласна Організація Кінології «Тамерлан»/ Українського кінологічного об’єднання UKV (Львів)

– ГО «Кінолого-Фінологічна Спілка України» (Миколаїв)
– Всеукраїнське громадське об’єднання «Українська Кінологічна Федерація» (Одеса)

– Громадська організація «Трон» (Миколаїв)
– Міжнародна громадська організація «Кінологія» (Київ)

– Громадська організація «Хмельницький Обласний Клуб Собаківництва» (Хмельницький)

– Громадська організація «Кінологія і Спорт» (Харків)

– Громадська організація «Абориген» (Вінниця)

– Громадських правозахисний рух «Кияни разом» (Київ) 

– Громадська органiзацiя «Iнiцiатива киян» (Київ) 

– Украiнська асоцiaцiя канicтерапii

– Інноваційна компанія Bayer (Німеччина)

– Українсько-Канадський проект з реабілітації воїнів АТО з допомогою спеціально підготовлених собак «Друг героя».

– ШОС «АРЕС» (Київ) 

– ШОС Сергея Онупко (Київ) 

– Дресирувальний центр «Фенікс»

Німецькі вівчарки el Karin (Київ).

Компанії готових сухих кормів, мережі зоомагазинів, волонтерські організації України і т.д.
Інформаційна підтримка: Міжнародний часопис для собакарів – фахівців та аматорів «Твоє собаче діло», програма ТБ «Планета собак», радіо та телеканали Києва та Київщини, інші ЗМІ.

Часи роботи Dog Show «Сузір’я псів-2019» – з 9:00 до 18:00.

ОРГКОМІТЕТ:

0502102449, 0970154503 – Ігор Іванов, голова Оргкомітету

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

067 466 8888 – Павло Лєщинський, зам.голови Оргкомітету

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти прес-центру: 
067 466 8888 – Павло Лєщинський

067-466 4040 – Світлана Лєщинська

 

Безкоштовна консультація!

Безкоштовна консультація!

Ваше повідомлення надіслано успішно